pondelok 15. mája 2023

Diesel Loverdose Red Kiss - tento parfém musíte poznať!

Ak ste fanúšičkami výrazných, sladkých, mierne korenistých vôní, dnes mám pre vás jeden skvelý tip... 😉 


Po vôni Diesel Loverdose Red Kiss som pokukovala už dlhšie. Mala som približnú predstavu o tom, ako vonia, keďže som si k nej viackrát "pričuchla" v drogériách. Už tam ma oslovila svojou výraznou arómou, preto bola moja voľba z elnino tentokrát jasná.

Ja som typom, ktorý dokáže za každých okolností oceniť originálne prevedenie flakónu a pri tejto vôni je práve flakón rozhodne tým prvotným lákadlom, ktoré okamžite zaujme váš pohľad a prinúti vás k vyskúšaniu samotnej vône. Veď, povedzme si otvorene, pre názov Loverdose Red Kiss flakón snáď ani nemôže byť príznačnejší, než toto diamantové červené srdce.


Zloženie vône:

Hlava - bergamot, čierna ríbezľa, cukor, jablko

Srdce - kvet pomarančovníka, lieskový oriešok, marhuľa, kakaový bob

Základ - pačuli, ambraVôňa tohto parfému je vskutku jedinečná. V istom zmysle pôsobí mierne okázalo, keďže by sa dala zaradiť do kategórie orientálnych, no na druhej strane je ideálnou pre všetky ženy, ktoré chcú zaujať. Je vášnivá, energická a zvodná. Srdce tohto parfumu tvorí lieskový orech, kakaový bob, marhuľa a jemnosť mu dodáva kvet pomarančovníka. Tieto tóny sa výrazne miešajú v originálny pôžitok pôsobiaci sexi a zvádzajúco. 

Osobne som bola veľmi milo prekvapená výdržou. Absolútne bez problémov parfém obstál aj v náročnejších podmienkach počas rušných pracovných dní. Vydrží na tele, vlasoch i oblečení až niekoľko hodín, preto je skvelý na každodenné nosenie, pričom nie je potrebné ho často reaplikovať.  Ak patríte k ženám, ktoré sú na bežné dni zástankyňami skôr jemnejších a menej výrazných aróm, určite ju využijete na večerné posedenia s priateľkami či výjazdy do mesta. 

Loverdose Red Kiss je jednoducho skvelou voľbou za každých okolností! Ak sa túžite cítiť zvodne, sebavedomo a príťažlivo, rozhodne ju vyskúšajte! 💖-- Spolupráca: elnino --


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára